Kraków/Festiwal SPACER 2015: RH+ „unLIMITed” – chor. Hyun Kim

Zdjęcie: Kraków/Festiwal SPACER 2015: RH+ „unLIMITed” – chor. Hyun Kim

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Festiwal Tańca Współczesnego SPACER to międzynarodowe wydarzenie taneczne obejmujące warsztaty tańca (CIAŁOWANIE), prezentacje spektakli z Polski i zagranicy oraz wydarzenia towarzyszące takie jak happeningi, pokazy filmów, jamy. W ramach festiwalu odbędzie się pokaz spektaklu zespołu RH+ w choreografii Hyuna Kima unLIMITed, stanowiący duet taneczny: Renata Skobo (Serbia-Polska) oraz Hyun Kim (Korea). Synergia dwóch osobowości, fuzja dwóch kultur, kombinacja dwóch indywidualności, które popycha taniec. Duo, które połączył ruch oraz wiedza odnajdywania podobieństw w swojej różności.

Twórcy o spektaklu:

„Występ jest unLIMITed – nasze granice są nieograniczone. Nasze więzi nie maja granic. Przekrocz granice, przekrocz różnice, nie zrywaj więzi. Przekrocz limity i pozostań UNLIMITED.”

Wystąpią: Renata Skobo oraz Hyun Kim
Choreografia: Hyun Kim
Koordynacja artystyczna: Renata Skobo
Muzyka: Tomasz Młynarski

Bilety: bezpłatne wejściówki.

Warsztaty „CIAŁOWANIE na SPACERZE 2015”

Film promocyjny festiwalu SPACER

Więcej informacji:

http://festiwalspacer.pl/

https://www.facebook.com/festiwalspacer

http://kcc.nck.krakow.pl/

https://www.facebook.com/kcc.nck

Logo Spacer (miniaturka)    Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)    Logo Nowohuckie Centrum Kultury (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:30

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close