Kraków/Festiwal SPACER 2015: Wydział Teatru Tańca PWST „Working Title Ego” — chor. i reż. Jens van Daele

Zdjęcie: Kraków/Festiwal SPACER 2015: Wydział Teatru Tańca PWST „Working Title Ego” — chor. i reż. Jens van Daele

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Festiwal Tańca Współczesnego SPACER to międzynarodowe wydarzenie taneczne obejmujące warsztaty tańca (CIAŁOWANIE), prezentacje spektakli z Polski i zagranicy oraz wydarzenia towarzyszące takie jak happeningi, pokazy filmów, jamy. W ramach festiwalu odbędzie się pokaz spektaklu Working Title Ego Wydziału Teatru Tańca PWST (Bytom) w choreografii  Jensa van Daele. Working title Ego jest tworem autorefleksji, niedoskonałości i przyjęcia prawdy o sobie samym.

Working Title Ego jest swoistym badaniem siebie w nowej kreacji, którą każdy z nas w życiu przybiera. Nie inaczej jest z artystami. To wszystko dzieje się etapowo. Najpierw artysta szuka w sobie indywidualności, która w drugim etapie skonfrontuje się z innymi jednostkami. Tak więc, trzeci etap stanowi podsumowanie całego procesu twórczego, jakim jest zderzenie różnych indywidualności, kreacji, sposobu myślenia. Ukazuje wpływ jednostki na stan umysłu w tłumie. Czy poprzez zetknięcie się z inną indywidualnością moje „ja” staje się lepsze?

Trailer

koncepcja, choreografia i reżyseria: Jens van Daele

asystent choreografa: Patricia van Deutekom & Katarzyna Kania

kreacja i wykonanie: studenci IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, PWST w Krakowie im. L. Solskiego:

Joanna Chułek, Katarzyna Gorczyca, Magdalena Herman, Anna Kamińska, Patryk Durski, Kamil Joński, Paweł Korczyk, Maciej Kosteczka, Krystian Łysoń, Paweł Szlinger, Oskar Malinowski, Justyna Masłowska, Piotr Marchewicz, Katarzyna Pawłowska, Piotr Stanek, Paweł Tyszkiewicz, Dominika Wiak, Dagmara Woźniak, Dominik Więcek

muzyka: Richard van Kruysdijk

kostiumy: Jens van Daele

scenografia: Jens van Daele

produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego Wydział Teatru Tańca w Bytomiu

Bilety: 15zł.

Warsztaty „CIAŁOWANIE na SPACERZE 2015”

Film promocyjny festiwalu SPACER

Więcej informacji:

http://festiwalspacer.pl/

https://www.facebook.com/festiwalspacer

http://kcc.nck.krakow.pl/

https://www.facebook.com/kcc.nck

Logo Spacer (miniaturka)    Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)    Logo Nowohuckie Centrum Kultury (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:30

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close