Spektakle

Kraków/Free the Dance: Małgorzata Haduch, Jouni Järvenpää, Paulina Owczarek „Eyes like Ears”

Zdjęcie: Kraków/Free the Dance: Małgorzata Haduch, Jouni Järvenpää, Paulina Owczarek „Eyes like Ears”

Wersja do druku

Udostępnij

Free the Dance zaprasza na pokaz rezultatu pracy nad nowym spektaklem w wykonaniu tanecerzy: Małgorzaty Haduch i Jouni Järvenpää (Finlandia) oraz saksofonistki Pauliny Owczarek. Choreograf Jouni Järvenpää, na stałę mieszkający w Turku w Finalndii, przyjechał do Krakowa na zaproszenie Małgorzaty Haduch, aby wspólnie, po 7 latach przerwy, przygotować razem przedstawienie. Artystów łączy wieloletnia przyjaźń oraz studia w School for New Dance Development w Amsterdamie. Do projektu dołączyła krakowska saksofonistka Paulina Owczarek, która współpracuje z Małgorzatą Haduch od 2012 roku. Pokaz odbędzie się w niedzielę 3 sierpnia godz. 19:00 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 15. Wstęp wolny!

Koncepcja, choreografia i wykonanie: Małgorzata Haduch i Jouni Järvenpää
Muzyka: Paulina Owczarek
Rysunki: Filip Molski

W nurcie nowego tańca, Jouni Järvenpää jest przede wszystkim zainteresowany improwizacją; współpracował przy wielu performensach z kompozytorami muzyki współczesnej. Ważną częścią jego pracy choreograficznej stanowi muzyka. Artystyczna pasja Jouniego dotyczy abstrakcyjnych terenów sztuki.

powiązane

Ludzie

Małgorzata Haduch

Małgorzata Haduch

Free the Dance zaprasza na pokaz rezultatu pracy nad nowym spektaklem w wykonaniu tanecerzy: Małgorzaty Haduch i Jouni Järvenpää (Finlandia) oraz saksofonistki Pauliny Owczarek. Choreograf Jouni Järvenpää, na stałę mieszkający w Turku w Finalndii, przyjechał do Krakowa na zaproszenie Małgorzaty Haduch, aby wspólnie, po 7 latach przerwy, przygotować razem przedstawienie. Artystów łączy wieloletnia przyjaźń oraz studia w School for New Dance Development w Amsterdamie. Do projektu dołączyła krakowska saksofonistka Paulina Owczarek, która współpracuje z Małgorzatą Haduch od 2012 roku. Pokaz odbędzie się w niedzielę 3 sierpnia godz. 19:00 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 15. Wstęp wolny! Koncepcja, choreografia i wykonanie: Małgorzata Haduch i Jouni Järvenpää Muzyka: Paulina Owczarek Rysunki: Filip Molski W nurcie nowego tańca, Jouni Järvenpää jest przede wszystkim zainteresowany improwizacją; współpracował przy wielu performensach z kompozytorami muzyki współczesnej. Ważną częścią jego pracy choreograficznej stanowi muzyka. Artystyczna pasja Jouniego dotyczy abstrakcyjnych terenów sztuki.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close