Kraków/Free the Dance: Unfinished Company, Vasco Trill, Manuela Tessi – wieczór improwizowany

Zdjęcie: Kraków/Free the Dance: Unfinished Company, Vasco Trill, Manuela Tessi – wieczór improwizowany

Na zdjęciu: Mats Ek. Fot. Roger Stenberg.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Dom Kultury Alchemia, Unfinished Company oraz Księgarnia Hiszpańska Elite zapraszają na występ z serii Free The Dance z udziałem hiszpańskiego perkusisty Vasco Trilla i włoskiej tancerki Manueli Tessi. Wieczór z muzyką i tańcem improwizowanym odbędzie się 22 kwietnia godz 20:00 w Alchemii, ul.Estery 5 (Program) Cykl Free The Dance powstał z inicjatywy tancerki Małgorzaty Haduch. Jest to seria performensów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy. Artyści zgłębiają sztukę improwizacji w połączeniu muzyki i tańca współczesnego, a w centrum ich poszukiwań są różne sposoby budowania wzajemnych relacji pomiędzy improwizowanym ruchem i muzyką, możliwość uwolnienia umysłu oraz transformacja energii. Free The Dance skupia się na intymnych duetach i małych, lecz niepowtarzających się, składach. Są to zawsze spotkania wyjatkowych osobowości scenicznych, starcie się doświadczonych improwizatorów, energii i wyobraźni.

Dokumentacja letniej serii Free the Dance.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Kraków: Alchemia, ul. Estery 5

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close