Kraków/Grupa Latiga: Międzynarodowy Dzień Tańca 2012

Zdjęcie: Kraków/Grupa Latiga: Międzynarodowy Dzień Tańca 2012

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Grupa Latiga Politechniki Krakowskiej zaprasza na dwudniowy festiwal z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. W dniach 22-23 kwietnia można będzie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tańców z różnych stron świata, obejrzeć projekcje spektakli i filmów tańca oraz wziąć udział w spektaklu – jako widz lub – dla zainteresowanych, którzy zgłoszą swoje propozycje organizatorom – jako wykonawca. Miłośnicy tańca wszystkich krajów – łączcie się!
Program festiwalu:
Niedziela, 22 kwietnia:
– warsztaty tańca z różnych stron świata: z Indii, Argentyny, Brazylii, Indonezji i oczywiście z Polski
– wieczorne kino tańca
Poniedziałek, 23 kwietnia:
– spektakl w Klubie Studenckim Kwadrat z udziałem: Teatru Tańca Latiga, Szkoły Flamenco Almoraima, Szkoły Tanga Appasionata, Caramel Bellydance, tancerzy zespołu Słowianki. W ramach sceny otwartej zapraszamy wszystkich chętnych zaprezentowaniem tańca własnej kultury (lub produkcji:)
Warsztaty i projekcje odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, poniedziałkowy spektakl w Klubie Kwadrat
Szczegółowy program: http://www.educentre.info/ , strona „Taniec do Kwadratu” na Facebooku
Zapisy na warsztaty, kontakt dla osób chętnych do udziału w koncercie: latiga.latiga@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 09:00

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close