Kraków: Grupa Pracownia „Burza” – chor. Marta Wołowiec, Karolina Graca, Dominika Wiak

Zdjęcie: Kraków: Grupa Pracownia „Burza” – chor. Marta Wołowiec, Karolina Graca, Dominika Wiak

Grupa Pracownia „Burza” – chor. Marta Wołowiec, Karolina Graca, Dominika Wiak. Fot. Klaudyna Schubert

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na spektakl Burza Grupy Pracownia w choreografii Marty Wołowiec, Karoliny Gracy i Dominiki Wiak.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl w wykonaniu grupy działającej przy Krakowskim Centrum Choreograficznym, uczącej się pod okiem Marty Wołowiec i Dominiki Wiak. Burza składa się z dwóch części grupowych tworzonych przez Martę Wołowiec i Dominikę Wiak oraz autorskiego solo Karoliny Gracy.

Na całym świecie w tym samym czasie ma miejsce około 1800 burz i około 100 wyładowań w ciągu sekundy. Ta Burza odbywa się w surrealistycznej rzeczywistości. Wraz z jej przyjściem, świat, który znamy ulega dekonstrukcji. Za chwilę nie będzie już tak samo.

Realizatorzy:

Choreografia, koncepcja, reżyseria świateł: cz. 1.: Marta Wołowiec, cz. 2: Karolina Graca, cz. 3: Dominika Wiak
Muzyka: cz. 1: Filip Kogut, cz. 2: Wojciech Siwik, Wolfgang Amadeus Mozart, cz. 3: Photay, Tim Hecker

Obsada: cz. 1: Pamela Bosak, Zofia Gnoińska, Karolina Graca, Patrycja Jakubik, Weronika Nitka, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Pietras, Olivia Stelmach;
cz.2: Karolina Graca;
cz.3: Małgorzata Bień, Pamela Bosak, Magda Fidyka, Zofia Gnoińska, Patrycja Jakubik, Weronika Nitka, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Pietras , Olivia Stelmach, Katarzyna Węglowska-Jamroz

Czas trwania: ok. 45 min

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, Studio KCC, al. Jana Pawła II 232

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close