Kraków/Hurtownia Ruchu: Iwona Olszowska „Tu dance & sense” – warsztaty tańca współczesnego z elementami BMC®

Zdjęcie: Kraków/Hurtownia Ruchu: Iwona Olszowska „Tu dance & sense” – warsztaty tańca współczesnego z elementami BMC®

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W lutym Iwona Olszowska zaprasza do Hurtowni Ruchu na regularne zajęcia tańca współczesnego z elementami BMC®. W każdym miesiącu obowiązują zapisy na zajęcia.

Cena: 160 zł (8 zajęć) lub 80 zł (4 zajęcia). Opłata za warsztaty jest płatna na konto przy zapisie.
Informacje: tel. 692 131 496

Zapisy: studio@hurtowniaruchu.pl.

Prowadząca o zajęciach:

Każdą rozgrzewka to zestrojenie z danym systemem w ciele, który w danym dniu będziemy eksplorować. Z tego potencjału potem będziemy budować frazy. Do tańca będą nas prowadzić: kości, stawy, mięsnie, organy, skóra i powięź. To pozwoli na rozwijanie jakości i wyrazistości tańca. Będziemy rozpoznawać prace z ciężarem włączając w to świadomość błędnika, co pozwoli nam łatwo zmieniać kierunki i poziomy. Będziemy też rozpoznawać odruchy, które zaprzyjaźnią nas ze swobodnym schodzeniem do ziemi. Będziemy podążać za połączeniami w ciele, co ułatwi nam organizacje ciała. Uwzględnimy podstawy tzw. ekonomii ruchu, czyli pracy z oddechem w ruchu w połączeniu z pracą mięśni głębokich, m.in mięśniami dna miednicy. Będziemy rozwijać wzorce rozwojowe, budujące podstawę pod swobodny ruch w dowolnych płaszczyznach. Podążając tym trybem lekcji, stopniowo będziemy rozwijać ruch od prostego do wielowymiarowego, od ruchu wektorowego przez flow dynamic do spirali, od floor work do lokomocji w przestrzeni. Poprzez działanie z anatomią i czuciem ruchu będziemy rozwijać taniec wypełniony, zintegrowany. Nie będziemy się skupiać wyłącznie na stronie technicznej wykonania, będziemy dbać o to, aby tańczyła każda komórka ciała i duszy.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Kraków: Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, godz. 19.00-20.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close