Kraków/Hurtownia Ruchu: Taniec klasyczny – warsztaty z Katarzyną Pamułą

Zdjęcie: Kraków/Hurtownia Ruchu: Taniec klasyczny – warsztaty z Katarzyną Pamułą

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Studio Tańca Hurtownia Ruchu zaprasza na warsztaty tańca klasycznego, które poprowadzi Katarzyna Pamuła. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach – Klasyka od podstaw Klasyka średnio zaawansowana.

Grupa od podstaw: 

Zajęcia adresowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z tańcem klasycznym. Zaproszeni są zarówno ci, którzy spróbowali już swoich sił w innych technikach i stylach tanecznych, jak i ci, którzy po raz pierwszy pojawią się na sali tanecznej.

Program warsztatów obejmuje zapoznanie się  z głównymi założeniami tańca klasycznego, a co za tym idzie – z podstawowymi pozycjami rąk, stóp oraz z odpowiednim ustawieniem całego ciała, dzięki czemu uczestnicy poznają ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

Grupa średnio zaawansowana:

Zajęcia dla osób z minimum 3-letnim stażem na sali baletowej, ale wciąż jeszcze doskonalących swój warsztat i umiejętności.

Program warsztatów obejmuje ćwiczenia przodem i bokiem do drążka, ćwiczenia na środku sali oraz duże i średnie skoki.

Cena: 80 zł / dwudniowy warsztat , 50 zł / pojedyncze zajęcia

Zapisystudio@hurtowniaruchu.pl

Opłata za warsztaty przy zapisie, na konto:

Joanna Orłowska, 46 1140 2017 0000 4102 1212 6035

Uwaga! W przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika, opłata nie będzie zwracana.

Prowadząca:
Katarzyna Pamuła – tancerka, choreografka, pedagog. Na co dzień współpracuje z krakowskimi teatrami instytucjonalnymi oraz z  artystami niezależnymi. Cały czas wzbogaca swój warsztat, biorąc udział w warsztatach tanecznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jako pedagog, wraz ze swoimi podopiecznymi, uczestniczy w wielu konkursach tanecznych oraz przedsięwzięciach artystycznych w całej Europie, zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
ul. Kącik 9, Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtowniaruchu.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Kraków: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9; grupa od podstaw: godz. 10.00-11.30; grupa średnio zaawansowana: godz. 11.45-13.15

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close