Kraków/I Letni Festiwal Tańca ROZ_RUCHY: Tańce Polskie w Dworku Białoprądnickim

Zdjęcie: Kraków/I Letni Festiwal Tańca ROZ_RUCHY: Tańce Polskie w Dworku Białoprądnickim

Fot. z materiałów teatru.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 18-21 lipca 2013 roku w Dworku Białoprądnickim w Krakowie odbędzie druga odsłona I Letniego Festiwalu Tańca ROZ_RUCHY, organizowanego przez Teatr Tańca DF. Odsłona ta zatytułowana jest Tańce Polskie w Dworku Białoprądnickim. W programie znajdą się otwarte warsztaty tańca, warsztaty mistrzowskie, zajęcia dla rodziców z dziećmi, ale również pokazy taneczne, koncerty muzyki na żywo, prezentacje multimedialne. Zajęcia realizowane w ramach Mistrzowskich Warsztatów Tańców Polskich są kierowane do instruktorów, choreografów i tancerzy pracujących w zespołach folklorystycznych i posiadających minimum 3-letnie doświadczenie. Program oparty jest na szeroko pojmowanej twórczości inspirowanej polską sztuką ludową.

Harmonogram

O I Letnim Festiwalu ROZ-RUCHY

ARCHIWUM PREZENTACJI

Kraków: Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close