Kraków/III Festiwal KRoki: Projekcje filmowe spektakli Susanne Linke

Zdjęcie: Kraków/III Festiwal KRoki: Projekcje filmowe spektakli Susanne Linke

Mistral. Fot. Margarete Redl von Peinen

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach III edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego „KRoki” Piękno utracone? spektaklowi w choreografii i wykonaniu Susanne Linke (Mistral) towarzyszyć będą projekcje filmowe spektakli artystki.

Festiwal Tańca współczesnego KRoki został powołany do życia w marcu 2013 roku w nowo powstałym Małopolskim Ogrodzie Sztuki z inicjatywy Iwony Kempy, kierownika artystycznego Ogrodu. Projekt został stworzony z myślą o tym, by w „ogrodzie sztuk” współistniejących ze sobą w MOS znalazł się także teatr tańca i ruchu. Od początku za program festiwalu oraz idee poszczególnych edycji, oprócz Iwony Kempy jako dyrektora festiwalu, odpowiedzialne są jego kuratorki – znawczynie teatru tańca i ruchu – Jadwiga Majewska i Katarzyna Bester. Pierwsza, wyłącznie polska edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno krytyków, jak i publiczności. Chcąc kontynuować rozpoczęte dzieło i rozwijać Festiwal tak, by uczynić z niego ważne wydarzenie artystyczne zarówno w Polsce jak i na świecie, druga jego edycja została zorganizowana jako wydarzenie międzynarodowe, z konkretną ideą, celami i wynikającym z przyjętych założeń programem”.

III edycja Festiwalu „KRoki” pod hasłem „PIĘKNO UTRACONE? ma na celu prezentację spektakli zespołowych najwybitniejszych europejskich choreografów, którzy poprzez taniec  i ruch potrafią budzić emocje i wywoływać zachwyt publiczności.

PROGRAM

Więcej

Bilety:

Karnet normalny: 235 zł, karnet ulgowy: 165 zł*

Bilety na spektakle Kafka sulla spiaggia, Mistral, Tyran(s), What the body does not remeber? – normalny: 45 zł, ulgowy: 35 zł.

Bilety na spektakle Eyes in the colours of the rain, Paradise lost, Stalking Paradise – normalny: 35 zł, ulgowy: 25 zł.

Wstęp na projekcje,  panele dyskusyjne, warsztaty taneczne dla dzieci oraz spotkania z artystami jest bezpłatny.

Sprzedaż internetowa: www.mos.art.pl

rezerwacja: tel. (12) 424 45 25, (12) 424 45 28.

Organizatorzy: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie – Małopolski Ogród Sztuki.

Projekt dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Kraków: Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12 (kino)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close