Kraków/KCC: FIZYCZNYzGAGAcamp 2017 Summer

Zdjęcie: Kraków/KCC: FIZYCZNYzGAGAcamp 2017 Summer

Fot. Ilja van de Pavert

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na letnie warsztaty GaGa dancers, repertuaru Ohada Naharina oraz tańca fizycznego. Warsztaty skierowane są do tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych, zainteresowanych szeroko pojętym tańcem współczesnym i improwizacją; osób pełnoletnich z Polski oraz z zagranicy.

Koszt: 1650 zł przy zgłoszeniu i dokonaniu wpłaty całości lub I raty w wysokości 1000 zł do 10 czerwca 2017 oraz II raty w wysokości 650 zł do 15 lipca 2017; 1800 zł przy zgłoszeniu po 11 czerwca 2017 do wyczerpania miejsc, termin płatności: 15 lipca 2017.

Więcej informacji o pedagogach, regulamin oraz karta zgłoszeń: https://goo.gl/jD1me8

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

Pedagodzy:

Noa Paran – GaGa dancers, repertuar Ohada Naharina, Roser López Espinosa – taniec fizyczny, Grupa Wokół Centrum – stretching, relaks.

Cena zawiera:

– 6 h warsztatów przez 5 dni + dwie dodatkowe lekcje GaGa dancers w pierwszym i ostatnim dniu wyjazdu, w sumie = 32, 5 h tańca

– wieczory integracyjno-twórcze (w programie m.in. dzikie harce przy ognisku, gry terenowe, kino tańca, jamy taneczne)

– 6 noclegów w pokojach dwu i trzyosobowych, w standardzie hotelowym, wyżywienie (trzy posiłki), możliwość korzystania z basenu, jacuzzi, sauny, groty solnej, kortów tenisowych, rowerów, boiska do siatkówki i koszykówki, domku grillowego, miejsca na ognisko,

– transport z Krakowa do Orlego Gniazda i z Orlego Gniazda do Krakowa.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Hucisko: Ośrodek wypoczynkowy Orle Gniazdo, Orle Gniazdo 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close