Kraków: „Klipsy” – choreografia Eryk Macohon

Zdjęcie: Kraków: „Klipsy” – choreografia Eryk Macohon

Fot. z archiwum organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży i Scena Tańca Współczesnego MŁODYCH zapraszają na spektakl Klipsy w choreografii Eryka Macohona. Spektakl inspirowany jest „wielowymiarowością relacji matki i córki.  Siła naturalnej więzi stanowiła punkt wyjścia do twórczych poszukiwań w przestrzeni własnych doświadczeń, obrazów, wspomnień i wyobrażeń. Z archiwum wrażeń, uczuć, zapachów wyłania się ruchomy obraz, który budzi tęsknotę za… klipsami mam”

choreografia: Eryk Makohon
muzyka: Chet Doxas, Max Richter, Khaled Mouzanar, Björk, Mủm, Tony Gatlif, J. S. Bach
występują uczestnicy warsztatów tańca współczesnego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta w Tarnowie: Klaudia Czaja, Dorota Dudys – Stasik, Agata Głouszek, Agnieszka Janusz, Sandra Kula, Karolina Mika, Agata Skiba, Anna Szczepanik, Monika Świeca, Marta Wołowiec.

bilet: 10 zł
(możliwość rezerwacji, tel.: 12 430 50 90)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

SCKM (Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży), ul. Wietora 15, Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close