Kraków: „Koniec hipnozy królika” – pokaz choreografii dyplomowych

Zdjęcie: Kraków: „Koniec hipnozy królika” – pokaz choreografii dyplomowych

Fot. z archiwum Małgorzaty Haduch

Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższą niedzielę 23 czerwca o godz. 12.00 w Krakowie odbędzie się pokaz spektakli dyplomowych tegorocznych słuchaczy Kursu Choreografii Scenicznej. Nurtujący tytuł pokazu Koniec hipnozy królika zapowiada niezwykle interesujący i różnorodny spektakl. WSTĘP WOLNY.

Sześć dziewczyn w czasie ostatnich 6 miesięcy zmierzyło się z procesem twórczym etiudy choreograficznej. Jako opiekun artystyczny, towarzysząc im przez pół roku, obserwowałam ich zmagania w tej, jakże trudnej roli, twórcy. Naszym zadaniem było przejść drogę od inspiracji do “produktu” jakim jest etiuda, materiał choreograficzny przyjmujący różne formy ekspresji i przedstawiony publiczności. Każda z dziewczyn proponuje bardzo osobiste przejście przez tę inicjację twórczą. Na czym polega koniec hipnozy? W tych sześciu procesach twórczych,  na świadomości podejmowanych wyborów oraz ich konsekwencji.

 

Małgorzata Haduch

.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Kraków: Scena MDK im. A. Bursy, os. Tysiąclecia 15

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close