Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Natalia Iwaniec – warsztaty GaGa i improwizacji

Zdjęcie: Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Natalia Iwaniec – warsztaty GaGa i improwizacji

Fot. materiały Anny Haracz.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty GaGa i improwizacji, które poprowadzi Natalia Iwaniec. Warsztaty są przeznaczone dla tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Cena: 190 zł – karnet obejmujący wszystkie zajęcia (Adepci KTT – 160 zł),

120 zł – karnet obejmujący jedną z form: GaGa lub improwizacja (Adepci KTT – 90 zł),

40 zł – bilet na pojedyncze zajęcia (Adepci KTT – 30 zł).

Pierwszeństwo mają osoby wykupujące pełen karnet, pojedyncze wejścia oraz karnety na jedną z form zostaną uruchomione jedynie w miarę wolnych miejsc.

Zgłoszenia: krakowskiteatrtanca@o2.pl.

Prowadząca o zajęciach:

GaGa to metoda pracy z ciałem Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. GaGa to język ruchowy pomocny dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Na zajęciach skupiamy się na słuchaniu instrukcji nauczyciela. Nie używamy luster. Nie zatrzymujemy się, ale w skupieniu przekraczamy nasze ruchowe granice i możliwości. Zajęcia polegają na improwizacji w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywności. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować tym, jak porusza się nauczyciel i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Obecnie Gaga jest jedną z najbardziej wpływowych metod pracy w Izraelu. Tancerze korzystają z GaGa, by rozwijać swoje ciało na wielu płaszczyznach i wykorzystywać jego możliwości natomiast wszyscy ludzie, którzy po prostu potrzebują wysiłku fizycznego, chętnie uczestniczą zajęciach GaGa people, które w Tel Awiwie i w wielu innych miejscach na świecie odbywają się codziennie. GaGa jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. Każdy dzień warsztatów będziemy zaczynać od sesji GaGa, następnie w sesji z improwizacji, będziemy wchodzić głębiej w zagadnienia, które są eksplorowane na GaGa, używając innej formy niż forma lekcji GaGa. Sesji improwizacji będziemy używać do jeszcze głębszej, świadomej, fizycznej pracy z ciałem.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Kraków: STUDIO KTT, ul. Grzegórzecka 69. Godz.: 18.30-19.45: GaGa; 20.00-21.30: Improwizacja.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close