Kraków: La Bogusha – Wieczór z Flamenco

Zdjęcie: Kraków: La Bogusha – Wieczór z Flamenco

Fot. Bartosz Popiołek

Wersja do druku

Udostępnij

Klub Alchemia zaprasza na wieczór z Flamenco. Wystapią: Bogumiła Delimata – LA BOGUSHA (taniec), Javier Romero Flores El Indio (śpiew), Marta Czapla (gitara).

Bogumiła Delimata – LA BOGUSHA – tancerka flamenco, malarka. Urodziła się we Wrocławiu w cygańskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. Od kilkunastu lat mieszka i tworzy w Granadzie, w Hiszpanii. W 2003 założyła zespół Lacho Drom. Od 2010 występuje jako La Bogusha y su grypo. Współpracuje z artystami z Andaluzji, m.in Ana Sola, Pilar Loppez, Carlosem Torres La Llaguita, Juanem Robio, Dawidem Heredia, oraz z Polski: Michalem Krygowskim, Jankiem Kubkiem, Martą Guisado, Czaplą.

Javier Romero Flores El Indio to urodzony w Sevili, artysta Flamenco, który specjalizuje się w śpiewie Cante Jondo, czyli „głębokim śpiewie”. Śpiewał w zespołach wybitnych artystów Flamenco, m.in La Lupi, Torombo. Współpracuje z jednym z najlepszych tablao w Barcelonie. Występował z Rubio de Pura, Remedios Amaya, Montse Cortes, Rafaelem de Utrera.

Występ Javiera Romero Flores El Indio

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Kraków: Klub Alchemia, ul. Estery 5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close