Kraków: Małgorzata Haduch „Flying Low Intensive” – warsztaty i audycja do spektaklu

Zdjęcie: Kraków: Małgorzata Haduch „Flying Low Intensive” – warsztaty i audycja do spektaklu

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza profesjonalnych i zaawansowanych tancerzy do udziału w weekendowym intensywnym warsztacie z techniki tańca Flying Low. Praktyka skupi się na ćwiczeniach techniki pracy tancerza z podłogą według zasad Davida Zambrano, z którym Małgorzata Haduch współpracowała w takich przedsięwzięciach jak 50 Days Costa Rica oraz Soul Project/PL.

Koszt: 150 zł. Rezerwacja miejsc oraz zgłoszenia do środy 20 stycznia 2016 roku.

Informacje: 0048 794 157 665, freethedance@gmail.com

Warsztat połączony będzie z audycją do spektaklu Małgorzaty Haduch. Będzie to grupowa kompozycja (6 tancerzy). Choreografia skupi się na rozwinięciu materiału ruchowego, jaki powstał w spektaklu wyreżyserowanym przez Haduch w Meksyku, Whisper in my Eye/Szept w moim oku.

Więcej o spektaklu

Artystka zakończyła niedawno trzymiesięczny pobyt w Meksyku, gdzie między innymi uczyła w szkole tańca Escuela Profesional de Danza de Mazatlán oraz wyreżyserowała kolejny spektakl z udziałem meksykańskich tancerzy z zespołu Lúz Corpórea na Universidad Autónoma del Estado de Hidalgo.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Kraków: Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9; sob: 14.00-18.00, nd: 10.00-14.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close