Kraków: Małgorzata Haduch „Passing Through w Południe” – praktyka improwizacji

Zdjęcie: Kraków: Małgorzata Haduch „Passing Through w Południe” – praktyka improwizacji

Fot. Małgorzata Haduch

Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza do Krakowa na praktykę Passing Through w Południez muzyką na żywo, w każdą niedzielę od 12:00 do 15:00. Małgorzata Haduch: „Chciałabym umożliwić praktykę tej pasjonującej metody grupowej improwizacji, aby umacniać dotychczasowe doświadczenie dla tych, którzy już spróbowali, zarażać nowe osoby oraz odkrywać dalsze rozdziały tego specyficznego języka ruchu wymyślonego i rozwijanego od 30 lat przez choreografa Davida Zambrano. Swobodna improwizacja w Passing Through odbywa się w określonej strukturze, gdzie znane są ograniczenia oraz nieskończoność wyborów pomiędzy nimi.”

Każda sesja będzie składać się z praktyki Passing Through oraz z wprowadzania nowych elementów tej spontanicznej kompozycji. Plan na nadchodzące 4 niedziele obejmuje wykorzystanie podstawowych elementów kompozycji Passing Through, takich jak, ścieżki w przestrzeni (pathways), „wyruszanie i przybywanie” (arrivals/departures), orbitowanie (orbiting), podążanie i prowadzenie (leading&following) oraz otworzyć rozdziały pod-nad-obok (under-over-around ) i dotyk przez looping. Każdej sesji towarzyszyć będzie muzyka na żywo.

Koszt: 35 zł sesja. Minimum uczestników sesji: 8, max: 25
Zapisy pod: freethedance@gmail.com lub tel. 794 157 665

Trailer

Więcej o działalności Małgorzaty Haduch

Więcej o metodzie Davida Zambrano

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Kraków: Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close