Kraków: „Między bielą a czernią. Teatralny świat Cracovia Danza w projektach Moniki Luścińskiej” – wernisaż wystawy

Zdjęcie: Kraków: „Między bielą a czernią. Teatralny świat Cracovia Danza w projektach Moniki Luścińskiej” – wernisaż wystawy

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Zachwycają różnorodnością barw, form, inspiracji. To między innymi dzięki nim Cracovia Danza przenosi swoich widzów w czasie i przestrzeni. Kostiumy zaprojektowane przez Monikę Polak-Luścińską to niodłączny element wielu spektakli Baletu. Pomagają one rekonstruować historie sprzed wieków, jak w przedstawieniu Wokół Wita Stwosza, ale takżę tworzyć fantastyczne światy Baletu o kawie czy Ballet de la musique.

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na wystawę projektów Moniki Polak-Luścińskiej, głównego kostiumografa Cracovia Danza. Projekty kostiumów i zdjęcia będzie można oglądać w Klubie Aktora „Loża” na krakowskim Rynku.

Organizatorzy: Balet Dworski Cracovia Danza, ZASP

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Kraków: Klub Aktora „Loża”, Rynek Główny 41

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close