Kraków/Nowohuckie Centrum Kultury: XXII Krakowskie Spotkania BaletOFFowe

Zdjęcie: Kraków/Nowohuckie Centrum Kultury: XXII Krakowskie Spotkania BaletOFFowe

Fot. z materiałów Nowohuckiego Centrum Kultury

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Spotkania Baletoffowe to wydarzenie kulturalne odbywające się w Nowohuckim Centrum Kultury od 1991r. Poprzez swoją cykliczność są one stałym forum wymiany doświadczeń między artystami reprezentującymi różne style choreograficzne oraz stosującymi odmienne techniki tańca i wyrazu scenicznego. Jest to przedsięwzięcie stymulujące rozwój tańca w Polsce oraz w krajach partnerów projektu.

 

Celem nadrzędnym festiwalu jest wspieranie twórczości tancerzy, artystów, choreografów jak również umożliwienie im spotkania z szerszą publicznością. Dzięki zaproszeniu zespołów z Czech, Słowacji i Węgier stwarza się możliwości wzajemnego poznania i oddziaływania artystów na siebie oraz konfrontacji doświadczeń artystycznych pochodzących z różnych kultur.

 

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

 

Logo Fundusz Wyszehradzki (miniaturka)

 

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close