Kraków/Opera Krakowska: „Grand Pas… !” – uroczysta gala baletowa na wawelskim dziedzińcu pod patronatem Mai Plisieckiej

Zdjęcie: Kraków/Opera Krakowska: „Grand Pas… !” – uroczysta gala baletowa na wawelskim dziedzińcu pod patronatem Mai Plisieckiej

Wersja do druku

Udostępnij

25 czerwca, o godz. 20.30 na Dziedzińcu Arkadowym Zamku Królewskiego na Wawelu odbędzie się „Grand Pas…!” – gala baletowa w międzynarodowej obsadzie. Tego wieczoru wystąpią znakomici artyści z najsławniejszych zespołów europejskich, soliści i pierwsi soliści czołowych scen baletowych Europy. Zobaczymy m.in. Davida Kupinskiego z Béjart Ballet Lozanna (Szwajcaria), Marcina Kupinskiego i Gudrun Bojesen z Royal Danish Ballet Kopenhaga oraz Ekaterinę Osmolkinę i Maxima Zuyzina z Teatru Marinskiego z Petersburga. Wystąpią także soliści Polskiego Baletu Narodowego – Agnieszka Pietyra i Vladimir Yaroshenko oraz artyści Baletu Opery Krakowskiej we fragmentach spektakli baletowych.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Dziedziniec Arkadowy Zamku Królewskiego na Wawelu, Kraków

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close