Kraków/Passing Through w Południe: „Dotyk w Passing Through” – warsztat

Zdjęcie: Kraków/Passing Through w Południe: „Dotyk w Passing Through” – warsztat

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W listopadzie rusza nowa grupa zajęć z cyklu Passing Through: Dotyk w Passing Through. Passing Through w Południe jest intensywną praktyką improwizacji z muzyką na żywo. Zajęcia prowadzi Małgorzata Haduch wraz z muzykami z Unfinished Company. Zapisy pod adresem: freethedance@gmail.com. Koszt: 120zł/2sesje, 70zł/1 sesja. Gwarancją miejsca w grupie jest dokonanie wpłaty. Info oraz historia tej inicjatywy: www.freethedance.blogspot.com/Passing Through w poludnie. Wideo: Youtube 5of50.

Passing Through to grupowa kompozycja. Swobodna improwizacja odbywa się w określonej strukturze, gdzie znane są ograniczenia oraz nieskończoność wyborów pomiędzy nimi. Niedzielne spotkania składają się z dwóch części: poznawanie i zgłebianie elementów Passing Through oraz improwizacja z muzyką na żywo. Skupiamy się na budowaniu różnej relacji z muzyką, podążaniu własną ścieżką w jedności spontanicznej kompozycji choreograficznej. Cztery spotkania tworzą spójny proces i kończą się wypracowaniem elementów Passing Through, które wzbogacają własną praktykę taneczną oraz choreograficzną. Małgorzata Haduch zajmuje się rozwijaniem metody improwizacji Passing Through od 2010 roku, kiedy to wzięła udział w unikalnym projekcie Davida Zambrano, 50 Days Costa Rica. Jej propozycja to połaczenie muzyki swobodnie improwizownej z  tą formą tańca.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Kraków: Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, w godz. 12.00-15.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close