Kraków: Passing Through w Południe – intensywna praktyka improwizacji z muzyką na żywo

Zdjęcie: Kraków: Passing Through w Południe – intensywna praktyka improwizacji z muzyką na żywo

Collage: Adam Kamiński.

Wersja do druku

Udostępnij

We wrześniu rusza nowa grupa zajęć z cyklu Passing Through. Passing Through w Południe to intensywna praktyka improwizacji z muzyką na żywo. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Haduch wraz z muzykami z Unfinished Company.

Hurtownia Ruchu ul. Kącik 9, Kraków

Koszt: 200 zł za 4 sesje

Zapisy DO 1 WRZEŚNIA  pod adresem: freethedance@gmail.com

Gwarancją miejsca w grupie jest dokonanie wpłaty.

Info oraz historia tej inicjatywy:

www.freethedance.blogspot.com/Passing Through w poludnie

Video: Youtube 5of50

Passing Through to grupowa kompozycja. Swobodna improwizacja odbywa się w określonej strukturze, gdzie znane są ograniczenia oraz nieskończoność wyborów pomiędzy nimi. Niedzielne spotkania składają się z dwóch części: poznawanie i zgłebianie elementów Passing Through oraz improwizacja z muzyką na żywo. Skupiamy się na budowaniu różnej relacji z muzyką, podążaniu własną ścieżką w jedności spontanicznej kompozycji choreograficznej. Cztery spotkania tworzą spójny proces i kończą się wypracowaniem elementów Passing Through, które wzbogacają własną praktykę taneczną oraz choreograficzną.

Małgorzata Haduch zajmuje się rozwijaniem metody improwizacji Passing Through od 2010 roku, kiedy to wzięła udział w unikalnym projekcie Davida Zambrano, 50 Days Costa Rica. Jej propozycja to połaczenie muzyki swobodnie improwizownej z  tą formą tańca.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Kraków: Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, w godz. 12.00-15.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close