Kraków: Pokaz „Free the Dance” – Basia Bujakowska, Małgorzata Haduch i Paweł Konior

Zdjęcie: Kraków: Pokaz „Free the Dance” – Basia Bujakowska, Małgorzata Haduch i Paweł Konior

Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza do krakowskiej Alchemii na kolejny pokaz Free The Dance z muzyką na żywo. Skład: muzyka Wiktor Krzak, Michał Bromboszcz, Patryk Zakrocki; Taniec: Paweł Konior, Basia Bujakowska i Gosia Haduch.

Cykl  Free The Dance powstał z inicjatywy Małgorzaty Haduch&Unfinished Company. Jest to seria występów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy. Dotychczas krakowska publiczność miała okazję oglądać Free The Dance z udziałem takich znakomitych muzyków jak Michael Zerang, Rafał Mazur, Dominik Strycharski, Arvind Ganga, Paulina Owczarek oraz tancerek Lori Duncan, Maria Mavridou, Manuela Tessi. Stworzony przez Malgorzatą Haduch styl improwizowania jest oryginalną propozycją, która nie da się zaszufladkować ani we współczesnych formach tańca ani performensu. Free The Dance czerpie inspiracje z muzyki free jazzowej i idei DIY, jest manifestem pełnym pasji łamiąc podziały form scenicznych oraz „uwalniając” improwizowany taniec współczesny od wielu stereotypów.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Kraków: Klub Alchemia, ul. Estery 5

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close