Kraków/Poznań/Warszawa: PORUSZENIA 2013 – Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem

Zdjęcie: Kraków/Poznań/Warszawa: PORUSZENIA 2013 – Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem zaprasza na PORUSZENIA 2013 – Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem W dniach 9-24 marca, w trzech miastach w Polsce: Krakowie, Poznaniu i Warszawie odbędą się liczne warsztaty, seminaria, performance, konsultacje do terapii z psychoterapeutami tańcem i ruchem, a także pokaz pierwszego polskiego filmu o metodzie DMT, połączony z dyskusją. Naszym celem jest promowanie wiedzy na temat psychoterapii tańcem i ruchem i stworzenie możliwości jej wypróbowania. Uczestnicy PORUSZEŃ będą mogli doświadczyć, jak uważność na własne ciało, ruch i taniec mogą sprzyjać rozwojowi i pracy nad sobą.

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny lub „wejściowe” 5-15 zł na pokrycie kosztów sali.
Opisy wydarzeń, harmonogram, kontakt i informacje o prowadzacych na stronie: www.poruszenia2013.weebly.com

 

Co ważne, w warsztatach mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, o różnym stopniu sprawności fizycznej i bez względu na umiejętności taneczne. Ważna jest otwartość na doświadczanie i pozwolenie sobie na ruch, który jest prawdziwy, a nie ładny. Prowadzącymi są psychoterapeutki tańcem i ruchem oraz studenci szkolący się w metodzie – wszyscy są członkami Stowarzyszenia. W zeszłym roku w Poruszeniach wzięło udział kilkaset osób, w tym roku oferta jest jeszcze bogatsza, mamy więc nadzieję, że liczba zainteresowanych wzrośnie.

 

Obowiązują zapisy u osób prowadzących, liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje o wydarzeniach dostępne w zakładce Opisy wydarzeńZapisy i szczegóły u osób prowadzących. 

W trakcie trwania Poruszeń 2013 odbywają się także bezpłatne konsultacje do psychoterapii indywidualnej 
i grupowej.  Informacje w zakładce Konsultacje do terapii.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Kraków, Poznań, Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close