Kraków: Rafał Mazur & Małgorzata Haduch „Free the dance”

Zdjęcie: Kraków: Rafał Mazur & Małgorzata Haduch „Free the dance”

Wersja do druku

Udostępnij

Artyści zgłębiają sztukę improwizacji w połączeniu 2 dziedzin – muzyki i tańca współczesnego. W centrum poszukiwań jest jak słuchać ruchu, muzykalność ciała, pamięć dźwięku, rola ciszy oraz różne sposoby budowania wzajemnych relacji pomiędzy ruchem i muzyką. Przede wszystkim jednak, są to poszukiwania uwolnienia umysłu, transformacja energii i doświadczanie ciągle zmieniającej się rzeczywtistości.

W nowej serii Free The Dance, Małgorzata skupia się na intymnych duetach i małych, lecz niepowtarzających się, składach. Są to zawsze spotkania wyjatkowych osobowości scenicznych, starcie się doświadczonych improwizatorów, energii i wyobraźni. Dotychczas w serii Free the Dance wystąpili: Michael Zerang, Rafał Mazur, Artur Majewski, Tomek Chołoniewski, Ksawery Wojciński, Paulina Owczarek, Lori Duncan, Magdalena Ptasznik, Michał Dymny, Dominik Borkowski, Małgorzata Haduch i Przemek Kamiński.

Projket wspiera Radiofonia.
19.09 godz 21:00

bilety: normalny 15 zł ulgowy 10 zł
ALCHEMIA KLUB
ul. Estery 5
Kraków

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

ALCHEMIA KLUB, ul. Estery 5, Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close