Kraków/Scena Tańca Współczesnego: Kolektyw Inna Parafia, Art Dance Company, Ludzie Ziemi

Zdjęcie: Kraków/Scena Tańca Współczesnego: Kolektyw Inna Parafia, Art Dance Company, Ludzie Ziemi

W Przechlapanem

Wersja do druku

Udostępnij

26 maja odbędzie się kolejna odsłona cyklu Scena Tańca Współczesnego. Tym razem wystąpią: Kolektyw Inna Parafia, Art Dance Company, Ludzie Ziemi. 

w programie:

Nie pytaj mnie o y.c.d. Kolektyw Inna Parafia production

choreografia: Magdalena Konopek-Młynarska
muzyka: Tomasz Młynarski
wykonanie: Magdalena Konopek-Młynarska

Sisalla

choreografia i wykonanie: Małgorzata Popławska
muzyka: Kelly Bailey, Half life 2 soundtrack

Sześć przez Trzy p r e m i e r a Art Dance Company

choreografia: Bernadetta Zwierowska, Katarzyna Pamuła, Karolina Skarżyńska, Magdalena Wołoch, Agnieszka Witalisz.
muzyka: The Fallen Angels – Sexy Boy, Jon Schmidt feat. Steven Sharp Nelson – Michael Meets Mozart, Jun miyake-Lilies of the valley, Thom Hanreich – Tied Down
wykonanie: Aneta Figa, Bernadetta Zwierowska, Katarzyna Pamuła, Karolina Skarżyńska, Magdalena Wołoch, Agnieszka Witalisz.

Bananowy chleb p r e m i e r a Kolektyw Inna Parafia production

reżyseria: Magdalena Konopek-Młynarska
choreografia: Anna Turzańska, Katarzyna Pamuła, Maciej Talik, Artur Dobrzański,
Magdalena Konopek-Młynarska
muzyka: Ludzie Ziemi

Kolektyw Inna Parafia. Formacja o charakterze towarzysko-artystycznym. Członkowie Kolektywu w swoich projektach wykorzystują zarówno synkretyzm twórczy jak i metodę MWABCD, którą starają się doprowadzić do perfekcji. Inspirują sie nie tylko tym, co wysokie lub niskie, ale również wszystkim, co pomiędzy. Członkowie Kolektywu dotychczas współpracowali z artystami z Lublina, Krakowa, Warszawy oraz okolicznych wsi. 

Art Dance Company. W 2009 roku w ramach Baletu Krakowskiej Akademii Tańca powstał zespół Art Dance Company, złożony z absolwentów Krakowskiej Akademii Tańca, Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz dyplomantek Związku Artystów Scen Polskich. Zespół prezentuje się regularnie na deskach Sceny pod Ratuszem w ramach Krakowskiej Kameralnej Sceny Baletowej, gdzie odbyła się premiera spektaklu Momenty… (maj 2009), Dancework (wrzesień 2009) oraz My life, my love and… (luty 2011). Tancerze zespołu brali udział w Krakowskiej Nocy Teatrów, Expo Lifestyle w Warszawie, w Festiwalu Salsa Crystal w Wieliczce, w imprezie z cyklu Partytura na Ciało i Ruch w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie w 2010 odbyła się premiera spektaklu Balance oraz w Staromiejskim Centrum Kultury i Młodzieży w Krakowie, w cyklu Scena Tańca Współczesnego Młodych. Zespół stale pracuje nad nowymi projektami i choreografiami zarówno solowymi jak i grupowymi, opartymi na różnych technikach tańca.

Ludzie Ziemi: Maciej Szczodrowski – perkusja, Miroslaw Burkot – gitara elektryczna, Fryderyk Glazer – gitara basowa, Tomasz Młynarski – gitara elektryczna

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

scena SCKM, Wietora 15, Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close