Spektakle

Kraków/Scena Tańca Współczesnego: Marta Pietruszka /Mateusz Przyłęcki „Choć Cię nie pojmuję…”

Zdjęcie: Kraków/Scena Tańca Współczesnego: Marta Pietruszka /Mateusz Przyłęcki „Choć Cię nie pojmuję…”

Wersja do druku

Udostępnij

Scena Tańca Współczesnego zaprasza na spektakl premierowy Marty Pietruszki i Mateusza Przyłęckiego zatytułowany Choć Cię nie pojmuję… 

O spektaklu:

Jak z Tobą rozmawiać? Jak do Ciebie dotrzeć? Czy mnie słyszysz? Czy ja słyszę Ciebie? Dlaczego czasami milczysz? Dlaczego nie odpowiadasz? Bawisz  się mną? Sprawdzasz moją wiarę? Chcesz  żebym się bardziej starał? Żebym Ci się  bardziej poddał? Jak bardzo mogę Ci się poddać, żeby nie stracić siebie? Jaka jest Twoja  wola? Dokąd mnie wbrew mnie prowadzisz?

Scenariusz: Marta Pietruszka, Mateusz Przyłęcki

Reżyseria: Mateusz Przyłęcki

Tańczy: Marta Pietruszka

Bilety: 10 zł  i 15 zł

Po spektaklu odbędzie się rozmowa z artystami.

powiązane

Ludzie

Marta Pietruszka

Marta Pietruszka

Scena Tańca Współczesnego zaprasza na spektakl premierowy Marty Pietruszki i Mateusza Przyłęckiego zatytułowany Choć Cię nie pojmuję…  O spektaklu: Jak z Tobą rozmawiać? Jak do Ciebie dotrzeć? Czy mnie słyszysz? Czy ja słyszę Ciebie? Dlaczego czasami milczysz? Dlaczego nie odpowiadasz? Bawisz  się mną? Sprawdzasz moją wiarę? Chcesz  żebym się bardziej starał? Żebym Ci się  bardziej poddał? Jak bardzo mogę Ci się poddać, żeby nie stracić siebie? Jaka jest Twoja  wola? Dokąd mnie wbrew mnie prowadzisz? Scenariusz: Marta Pietruszka, Mateusz Przyłęcki Reżyseria: Mateusz Przyłęcki Tańczy: Marta Pietruszka Bilety: 10 zł  i 15 zł Po spektaklu odbędzie się rozmowa z artystami.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close