Kraków/Scena Tańca Współczesnego Młodych: TeatrCiąglewRuchu, Grupa Młodych Choreografów, Dance Effort „Ulotna”

Zdjęcie: Kraków/Scena Tańca Współczesnego Młodych: TeatrCiąglewRuchu, Grupa Młodych Choreografów, Dance Effort „Ulotna”

Fot. Jacek Świątek

Wersja do druku

Udostępnij

Staromiejskie Centrum Kultury Młodziezy w Krakowie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Scena Tańca Współczesnego Młodych Ulotna. Wystąpią: TeatrCiąglewRuchu oraz Grupa Młodych Choreografów, działające w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, prowadzone przez Martę Pietruszkę oraz zespół Dance Effort z MDK Fort 49 Krzesławice, działający pod kierunkiem Pauliny Wysockiej.

Scena Tańca Współczesnego MŁODYCH to spotkania młodych tancerzy i choreografów na Scenie SCKM. W cyklu tym Scena Tańca Współczesnego promuje młode talenty, pasjonatów, przyszłych adeptów sztuki tanecznej, zarówno twórców jak i wykonawców, wszystkich, którzy chcą scenicznie eksperymentować z ciałem w roli głównej. Pokaz jest szansą dla młodych artystów na prezentację własnej twórczości w profesjonalnych warunkach i przed życzliwą publicznością.

Wstęp jest bezpłatny, ponieważ Fundacja Szkoła Bez Barier przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup wózka dla ucznia Piotra.

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Kraków: SCKM, ul.Wietora 15

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close