Kraków/SPACER 2016: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Zdjęcie: Kraków/SPACER 2016: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Fot. Diogo Barros Pires.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach V Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER 2016 odbędzie się pokaz spektaklu dyplomowego studentów Wydziału Teatru Tańca PWST w Bytomiu Out cry w choreografii Edana Gorlickiego.

Studenci o swoim przedstawieniu:

Out cry nie jest deklaracją. Nie przedstawia żadnego punktu widzenia. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Nie jest ani fikcją, ani faktem. Nie jest ani o Tobie, ani o mnie. Nie odpowiada na pytanie kim naprawdę jesteśmy. To nie jest spektakl o relacjach, nie będzie w nim duetów. Brak w nim konotacji genderowych i seksualnych treści. Nie usiłuje być niczym nowym. Nie jest intelektualnym bełkotem. To nie jest konceptualne poszukiwanie przestrzeni w czasie. Spektakl nie jest zabawny, metafizyczny ani filozoficzny. Nie udziela odpowiedzi na ważne pytania i ich nie stawia. Nie jest rozrywkowy, nie będzie głosowania na najlepszego tancerza. Mimo to Out Cry jest w nas, istnieje w naszych ciałach i stał się naszym małym protestem. Wiemy, że nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje.”.

Asystent reżysera i kostiumy: Evandro Pedroni

Asystent reżysera: Mayke van Kruchten

Muzyka: Amos Ben Tal

Światło: Jan Fedinger

Realizacja  oświetlenia: Kamil Rogański

Realizacja dźwięku: Marcin Aleksiej ,  a od 15.02 Mariusz Michalik

Produkcja: PWST, Gmina Bytom

Premiera: 11 grudnia  2015 roku

Czas trwania spektaklu: ok.75 minut/bez przerwy

Obsada: Dorota Furmaniuk, Anna Kądziołka, Jakub Kruczek, Sandra Kula, Grzegorz Łabuda, Filip Meyer-Luters, Agnieszka Michalik, Andrzej Michalski, Krzysztof Mikołajczyk, Anna Mikuła, Roman Słomka, Paweł Urbanowicz

bilety: 20 zł

bilet grupowy (od 10 osób): 15 zł

***

Program festiwalu

CIAŁOWANIE

Warsztaty fotografii tańca z Katarzyną Machniewicz

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

www.festiwalspacer.pl

Rezerwacja biletów:

Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 6612 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

Logo Spacer (miniaturka)     Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)     Logo Nowohuckie Centrum Kultury NOWE (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Kraków: Scena NCK, Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close