Kraków/SPACER 2018: Krakow Improvisers Orchestra oraz tancerze „Kio in Motion”

Zdjęcie: Kraków/SPACER 2018: Krakow Improvisers Orchestra oraz tancerze „Kio in Motion”

Fot. Marcin Ryczek

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER 2018 Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na pokaz improwizowanego działania Kio in motion zespołu Krakow Improvisers Orchestra oraz tancerzy. Jest to improwizowana forma, która odsłania proces tworzenia i pozwala widzowi być jego świadkiem. Improwizacja w Krakow Improvisers Orchestra, mimo że powstająca pod czujnym okiem i uchem dyrygentki, jest praktyką spontaniczności, która otwiera uszy i głowę, a także pozwala odkryć własne możliwości, których istnienia nie było się świadomym. Niezwykle istotna w naszym działaniu jest gotowość muzyków i tancerzy do konfrontacji z nowym i nieznanym. Do podobnej postawy zapraszamy widza – do tego, żeby patrzeć i słychać bez oczekiwań, uruchomić w sobie dziecięcą ciekawości otworzyć się na niewiadomą.

***

Program festiwalu

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

www.festiwalspacer.pl

Rezerwacja biletów:

Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 6612 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

Logo Spacer (miniaturka)     Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)     Logo Nowohuckie Centrum Kultury NOWE (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Kraków: Scena NCK, Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close