Kraków: Unfinished Laboratory of Improvisation – otwarte lekcje dla muzyków i tancerzy, prowadzenie: Małgorzata Haduch

Zdjęcie: Kraków: Unfinished Laboratory of Improvisation – otwarte lekcje dla muzyków i tancerzy, prowadzenie: Małgorzata Haduch

Z materiałów Małgorzaty Haduch

Wersja do druku

Udostępnij

Unfinished Laboratory of Improvisation to otwarte lekcje dla muzyków i tancerzy, które prowadzi Małgorzata Haduch. Lekcja skupia się na różnych metodach budowania ekscytujących improwizacji w połączeniu muzyki na żywo i tańca współczesnego. Małgorzata Haduch oraz Unfinished Company zapraszają do poznania różnych sposobów relacji tańca z muzyką oraz tworzenia wspólnej kompozycji w czasie rzeczywistym. Uczestnicy będą korzystać z różnych technik improwizacji (metody Davida Zambrano, Michaela Schumachera, Katie Duck, Aba Baarsa, Wilberta de Joode, między innymi) oraz z doświadczenia scenicznego Unfinished Company.

 

Hurtownia Ruchu, ul.Kącik 9 w Krakowie
Prowadzi Małgorzata Haduch
Cena: 25 zł

http://www.youtube.com/watch?v=YfxWckmY8L0

Jean Philippe Morel solo http://www.youtube.com/watch?v=1jz8qJ6M4Vc

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

KRAKÓW: Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close