Kraków/V Festiwal KRoki: Warsztaty dla tancerzy, aktorów i muzyków. Prowadzenie: Sonya Levin (DorkyPark)

Zdjęcie: Kraków/V Festiwal KRoki: Warsztaty dla tancerzy, aktorów i muzyków. Prowadzenie: Sonya Levin (DorkyPark)

Na zdjęciu Adi Weinberg w spektaklu „Living Leaving”. Fot. Maciej Rukasz.

Wersja do druku

Udostępnij

V edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: „Skonfliktowani?”. Podczas festiwalu Sonya Levin (DorkyPark) poprowadzi warsztaty, które obejmą kompozycję improwizacyjną i elementy strategii tworzenia spektakli. Podczas warsztatów uczestnicy poznają różne sposoby tworzenia materiałów ruchowych z użyciem oryginalnej muzyki i tekstu oraz dialogu między wykonawcami pochodzącymi z różnych dyscyplin sztuki. Warsztaty skierowane są do aktorów, tancerzy i muzyków.

Sonya Levin studiowała taniec w Moskwie w Szkole Tańca Współczesnego Alekaandra Szyszkina oraz Szkole Tańca Współczesnego Nikołajaa Ogryzkowa; ttanic butoh  w Szkole Sztuki Dramatycznej Anatolija Wasilijewa. Uzyskała dyplom z choreografii i performansu w SEAD (Eksperymentalnej Akademia Tańca w Salzburgu). Podczas studiów  w SEAD uczestniczyła w projektach różnych choreografów jako performerka, oraz pracowała jako asystentka w zespole Les Ballets C de la B czy Liquid Loft, oraz przy fragmentach Foi (Sidi Larbi Cherkaoui) i Happy Together (Stephanie Cumming). Jako performerka współpracowała z:teatrem tańca Na’sH (Rosja), BDDC (Rosja), PO.V.S.Tanze (Rosja), Monkey Production (Rosja) oraz z choreografem

Diego Gil (Holandia). Jako niezależna artystka uczestniczyła w różnych międzynarodowych projektach artystycznych w Rosji i Europie.

Bilety: 20 zł

Bilety dostępne w kasie Teatru lub na stronie:

http://www.mos.art.pl/spektakl/pl/1000/kroki-warsztaty-dorky-park-dom-rzemiosl

***

Program festiwalu: http://mos.art.pl/aktualnosci/pl/119/kroki-program-12-21-maja-2017

 

BILETY

Teatr im. Juliusza Słowackiego - logo 2016 (miniaturka)  Logo Małopolski Ogród Sztuki (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 14:00

Kraków: Dom Rzemiosł (sala prób), ul. Radziwiłłowska 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close