Kraków/VI Festiwal KRoki/Małe KRoki: „Blisko” – warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3. roku życia. Prowadzenie: Monika Kiwak

Zdjęcie: Kraków/VI Festiwal KRoki/Małe KRoki: „Blisko” – warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3. roku życia. Prowadzenie: Monika Kiwak

„I kropka”, Festiwal Sztuka Szuka Malucha. Fot. Jagoda Vasco.

Wersja do druku

Udostępnij

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Monika Kiwak poprowadzi warsztaty łączące ze sobą dwa narzędzia: improwizację tańca współczesnego i ekspresję graficznej, którasłużyć będzie do wzmocnienia rodzinnych więzi. Uczestnicy będą blisko osób z którymi przyszliśmy, trochę bliżej innych osób na sali i blisko podłogi. Warsztaty odpowiadają na potrzeby motoryczne i ekspresyjne rodzin. Ubrać należy się się tak, by móc się swobodnie turlać i skakać. W czasie warsztatów uczestnicy będą używać spieralnych pasteli, które pobrudzą ubranie. Tańczyć będą boso lub w skarpetkach.

Monika Kiwak  – magister filologii polskiej oraz wiedzy o teatrze (dramatologia) na Uniwersytecie Jagiellońskim; absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), uczestniczka certyfikowanego kursu Body-Mind Centering®. Trzykrotna stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w ramah programu Stary Browar Nowy Taniecc. Dzięki Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk szkoliła się w Rzymie, łącząc ruch i znaki graficzne. Tańczyła w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej. Gra m.in. w spektaklach Baby Space, Łaskotki. Prowadziła warsztaty w ramach programu Stary Browar Nowy Taniec, w  Galerii Labirynt, Teatrze Studio, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, The Meyerhold Theatre Centre, na Uniwersytecie Dzieci, podczas Festiwalu Szuka Szuka Malucha. Regularnie prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w Krakowie.

***

Bilety:  10 zł

O Festiwalu KRoki: http://teatrwkrakowie.pl/kroki-2018

Do pobrania:

PROGRAM

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Kraków: Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12, sala konferencyjna.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close