Kraków: Warsztaty Improwizacji z elementami GaGa – prowadzenie: Natalia Iwaniec

Zdjęcie: Kraków: Warsztaty Improwizacji z elementami GaGa – prowadzenie: Natalia Iwaniec

Wersja do druku

Udostępnij

GaGa to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Jest to technika pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać.

GaGa to świadoma praca ciała poprzez instynktowne poruszanie całą jego strukturą. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na całkowitej improwizacji w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią.

Uświadamiając sobie naszą fizyczną słabość, nasze limity, stykając się z wysiłkiem, zmęczeniem, możemy odnaleźć przyjemność w poruszaniu się swobodnie. GaGa zmienia nasze taneczne nawyki, poszukujemy nowych rozwiązań i poszerzamy nasz ruchowy słownik.

Podczas warsztatu  skupimy się na indywidualnej pracy ruchowej, opartej na metodzie GaGa. Będziemy improwizować, bawić się ruchem, zaskakiwać nasze ciała i korzystać z wiedzy z którą przyjdziemy na warsztat. W czasie tych dwudniowych warsztatów będziemy pracować nad szeroko pojętą improwizacja oparta na języku ruchowym GaGa.

Prowadzenie: Natalia Iwaniec

Natalia Iwaniec – Obecnie uczy się w Izraelu na  kursie GaGa Teachers Program for Dancers w Tel Avivie, pierwszym treningu przeznaczonym dla tancerzy, którzy po jego ukończeniu staną się certyfikowanymi nauczycielami GaGa na całym świecie.
Absolwentka wiedzy o teatrze na UJ w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu(specjalność taniec). Uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca współczesnego, contact improwizacji i wielu różnych form ruchu w Polsce i za granicą (Indie, Austria, Izrael). Instruktorka tańca współczesnego i improwizacji. Prowadzi zajęcia w Polsce i za granicą. Brała udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru Yasmeen Godder.  Do Izraela przyciągnęła ją GaGa, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. Uczyła się tej metody pod okiem doskonałych pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak i samego Ohada Naharina.

Warsztaty Improwizacji z elementami GaGa
26 maja 2012
godz.12.00 – 13.30
godz.19.30 – 21.30
cena: 50 zł za całość, 30 zł za 1 blok zajęć

22.09.2012
godz.18.00 – 20.00

23.09.2012
godz.18.00 – 20.00

cena: 60 zł za całość, 35 zł za 1 blok zajęć
prowadzenie: Natalia Iwaniec

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close