Kraków: Warsztaty z improwizacji. Prowadzenie: Małgorzata Haduch

Zdjęcie: Kraków: Warsztaty z improwizacji. Prowadzenie: Małgorzata Haduch

Fot. materiały własne organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza do udziału w warsztatach, które będą poświęcone improwizacji w kontekście tańca współczesnego i performensu. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy, aktorów i performerów o średnim lub zaawansowanym stopniu doświadczenia w sztukach scenicznych.

Małgorzata Haduch to krakowska choreografka i improwizatorka poprowadzi pierwszy cykl warsztatów w Teatrze Supernova poświęcony improwizacji w kontekście tańca współczesnego i performensu. Kilka intensywnych godzin poświęconych będzie na poznawanie metod spontanicznej kompozycji zebranych przez Małgorzatę Haduch w ostatnich 11 latach własnej praktyki improwizacji. Będą eksplorowane tematy takie jak: pełna ekspresja, budowanie związku z muzyką, badanie ciszy, prowadzenie ruchu głosem, przemierzanie przestrzeni wykorzystując spirale i łuki, podejmowania jednotorowej decyzji, negocjowanie wyboru, i inne. Dużo uwagi poświęcone będzie także aspektowi czasu jako istotnemu elementowi dramaturgii w spektaklu tanecznym.

Harmonogram:

Sobota 21 października: 14-17.30

Niedziela 22 października: 14-17.30

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w pełnym warsztacie, ponieważ program jest opracowany na dwudniowy proces. 

Koszt: 100 zł za jeden dzień, 190 zł za dwa dni


Zapisy do 13 października pod adresem
: scenasupernova@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close