Kraków: Warsztaty z Riną Schenfeld

Zdjęcie: Kraków: Warsztaty z Riną Schenfeld

Wersja do druku

Udostępnij

8 lipca w niedzielę Rina Schenfeld w Nowohuckim Centrum Kultury poprowadzi warsztaty taneczne. Zajęcia prowadzone przez Rinę oparte są na nowatorskim podejściu do pracy z obiektami. Jej technika pokazuje, jak pracując z obiektem możemy stworzyć nowy język tańca współczesnego. Uświadamia jak interakcja z przedmiotem może wpłynąć na nasze ciało, ruch, balans oraz ekspresję. Zajęcia łączą technikę tańca współczesnego z elementami tańca klasycznego.

Udział w warsztatach: 69 PLN (studenci 59 PLN). Informacje o warsztatach można uzyskać pod adresem mailowym office@beitkrakow.pl i numerem telefonu +48 666 924 999. Projekt jest wspierany przez Ambasadę Izraela w Warszawie.

Rina Schenfeld – legenda światowej sceny tanecznej, tancerka i choreografka o polskich korzeniach. Ikona tańca współczesnego w Izraelu. Przyjaciółka Piny Bausch i współpracowniczka Marty Graham. W Krakowie w najbliższych dniach będą aż trzy okazje, aby poznać bliżej jej twórczość i osobiście spotkać się z artystką.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:30

KRAKÓW: Nowohuckie Centrum Kultury, ul. Jana Pawła II 232, w godz. 13.30-17.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close