Kraków/XL Krakowskie Reminiscencje Teatralne: Teatr Kud Ljud „Streetwalker”

Zdjęcie: Kraków/XL Krakowskie Reminiscencje Teatralne: Teatr Kud Ljud „Streetwalker”

Miho Iwata. Fot. Shoichi Yabuta

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XL Krakowskich Reminiscencji Teatralnych Teatr Kud Ljud zaprasza na performans Streetwalker. W duchu Marcela
Duchampa codzienne elementy miasta przekształcają się w dzieła sztuki. Znaki drogowe, rozbite szyby, porzucone przedmioty
i zakamarki dzielnicy Podgórze zmieniają się w dzieła Picassa, Sasnala i wielu innych utalentowanych artystów. Autorzy projektu Streetwalker w zręczny i niekonwencjonalny sposób łączą sztuki wizualne i teatr, zapraszając na interaktywne oprowadzania kuratorskie. Ten interdyscplinarny projekt słoweńskiego kolektywu artystycznego Kud Ljud rozszerza pojęcie „ready made” przy wykorzystaniu istniejących elementów codziennego życia miasta.

Warto dołączyć do interaktywnej wycieczki z przewodnikiem, wziąć udział w zaimprowizowanym happeningu i przekonać się, że wszystko może być dziełem sztuki, potrzebna jest tylko odpowiednia perspektywa.

Ponadto widzowie (a zarazem uczestnicy) happeningu będą mogli sami zmienić się w prawdziwych koneserów sztuki – „Uliczników”.

Czas trwania: 80 minut

Wstęp wolny, konieczna rezerwacja miejsc: bilety@krt-festival.pl, przy odbiorze zostanie podane miejsce zbiórki

Informacja o OFF KRT 2015

Więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close