Kraków: XXI Krakowskie Spotkania BaletOFFowe

Zdjęcie: Kraków: XXI Krakowskie Spotkania BaletOFFowe

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Spotkania Baletoffowe organizowane są przez Nowohuckie Centrum Kultury. Ideą Krakowskich Spotkań Baletoffowych zawsze było i jest promowanie sztuki tańca orazintegracja szeroko pojętego środowiska artystycznego. Celem nadrzędnym festiwalu jestwspieranie twórczości tancerzy, artystów, choreografów, umożliwienie im dzielenia sięswoimi pracami z szerszą publicznością, jak również stworzenie możliwości wzajemnegopoznania i oddziaływania artystów na siebie oraz konfrontacja doświadczeń artystycznychpochodzących nierzadko z różnych kultur.


Już od dwudziestu lat NCK jest miejscem, gdzie polskie i zagraniczne zespoły, znane i tedopiero rozpoczynające profesjonalną przygodę z tańcem, mają okazję zaprezentować swedokonania artystyczne.

Bogactwo programowe: różnorodne spektakle zespołów z kraju i zagranicy, warsztaty orazwystawy, dowodzą nie tylko otwartości sceny na różne nurty i prądy sztuki tańca, ale także nainspiracje tańcem w innych przejawach twórczości.

KONTRAKCJAczyliK-rakowskie O-twarte N-owe T-aneczne Akcje i Reakcje

Krakowskie Spotkania Baletoffowe do tej pory były imprezą o charakterze niekonkursowym,jednakże tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o część warsztatową (19.10.2012)i konkursową (20.10.2012). Działania te kierujemy do dzieci i młodzieży biorących udziałw zajęciach zespołów pracujących w oparciu o technikę tańca współczesnego, a także doinstruktorów, którzy chcą rozwijać swe umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia.KONTRAKCJA ma być przede wszystkim dobrą zabawą oraz formą doskonalenia młodychtancerzy i kadry instruktorskiej.


Program

XXI Krakowskie Spotkania Baletoffowe

19.10.2012r.-21.10.2012r.

19.10.2012r.godz.19.00

Kielecki Teatr Tańca

Sny


20.10.2012r. godz.18.00

Krakowski Teatr Tańca

R.U..C…H….G…..A……LL…….E……..R…………Y

21.10.2012 godz.19.00

Art Color Ballet

Tabula Rasa

Teatr Tańca DF

everybodyskin (PL)

Imprezy towarzyszące

KONTRAKCJA

K-rakowskie O-twarte N-owe T-aneczne Akcje i Reakcje ( www.nck.krakow.pl)


Wystawa fotografii Art Color Ballet

Urban Ballet – czyli balet w przestrzeni miejskiejMaciej Rauer

Bilety: Kasa NCK, tel.(012) 6440266 wew.301

Informacje: Zespół Animacji Kultury NCK pok.219 bud.B

tel.(012) 6440266 wew.312

e-mail : zak@nck.krakow.pl

www.nck.krakow.pl/festiwale/spotkania-baletowe


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close