Kraków/Zamówienia choreograficzne 2023: Living Space Theatre „Q&A” (the Polish Edition) – chor. Rachel Erdos

Zdjęcie: Kraków/Zamówienia choreograficzne 2023: Living Space Theatre „Q&A” (the Polish Edition) – chor. Rachel Erdos

Premiera spektaklu Living Space Theatre „Q&A” (the Polish Edition) w choreografii Rachel Erdos. Plakat: materiały promocyjne organizatora

Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie zaprasza na spektakl teatru tańca Q&A (the Polish Edition) w choreografii Rachel Erdos. Praca powstała w 2017 roku w Tel Awiwie. Polska edycja spektaklu została stworzona wyłącznie dla i we współpracy z Living Space Theatre. Zatańczą w niej: Monika Witkowska, Dominik Więcek, Paweł Kozłowski, Mikołaj Karczewski, Natalia Dinges.Living Space Theatre.

Wersja do druku

Udostępnij

W 1977 roku psycholog Arthur Aron opublikował artykuł The Experimental Generation of Interpersonal Closeness. W swoich badaniach Aron zebrał 36 pytań przeznaczonych do dialogu między dwojgiem nieznajomych, a pytania stopniowo stawały się coraz bardziej osobiste. Według badania, otwartość na drugą osobę i postawienie się w sytuacji bezbronności rozwija silną intymność, która prowadzi do natychmiastowej miłości.

5 tancerzy… 36 pytań…

Ujawnienie osobowości, życia i ich doświadczeń w kameralnym wydarzeniu tanecznym. Czy chciałbyś być sławny? Kiedy ostatnio śpiewałeś dla siebie? Dla kogoś innego? Jakie jest twoje najstraszniejsze wspomnienie?

Realizatorzy:

Koncept i choreografia:  Rachel Erdos
Tancerze: Monika Witkowska, Dominik Więcek, Paweł Kozłowski, Mikołaj Karczewski, Natalia Dinges
Reżyseria świateł: Paweł Murlik
Reżyseria dźwięku: Alon Peretz
Produkcja: Living Space Theatre

Współorganizator: Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Partnerzy: Teatr Łaźnia Nowa, Dom Utopii, Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie

Więcej:

https://www.facebook.com/events/257200483772995/257200490439661/?ref=newsfeed

Spektakl jest dofinansowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu własnego Zamówienia choreograficzne 2023, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Premiera spektaklu Living Space Theatre „Q&A” (the Polish Edition) w choreografii Rachel Erdos (logotypy). Materiały promocyjne organizatora

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Kraków: Teatr Łaźnia Nowa, Os. Szkolne 25

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close