Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera – intensywne warsztaty

Zdjęcie: Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera – intensywne warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztaty będą kulminacją około 15- letnich poszukiwań ruchowych artystów łączących ich praktykę i wiedzę z zakresu rożnych dyscyplin ruchu. Jako wszechstronnie wykształceni pasjonaci ruchu, w trakcie warsztatów będą dzielić się doświadczeniami, które pomogły im stworzyć ciała, będące w stanie przyswoić różne jakości ruchowe. Zajęcia skierowane są dla wszystkich pasjonatów ruchu, dla osób zainteresowanych pracą nad koneksją z ciałem i rozwijaniem świadomości ciała. Z treści warsztatów będą mogli skorzystać: profesjonalni tancerze jak i amatorzy, aktorzy, pasjonaci sztuk walki; jogi; parkour; freerunning, kuglarze, akrobaci nauczyciele tańca oraz osoby dopiero rozpoczynające przygodę z ruchem.

W trakcie warsztatów będzie obowiązywał podział na poziom zaawansowania:
– osoby początkujące

– osoby średniozaawansowane oraz profesjonaliści

Zajęcia odbywać się będą w Akademii Avatar na sali baletowej oraz w sali akrobatycznej. Dla osób przyjezdnych organizatorzy umożliwiają nocowanie na sali i dostęp do materaców. Proszą o zaopatrzenie się w śpiwór.

*Istnieje możliwość przyjazdu na krótszy termin warsztatów.

Warsztaty będą bazowały na doświadczeniach artystów z takich dziedzin jak: parkour, floor work (praca z podłogą), taniec współczesny, Release Technique, Flying Low, improwizacja, Qigong, kontakt improwizacja, joga, Gyrokinesis®, akrobatyka oraz Capoeira. W trakcie zajęć eksplorowane będą aspekty zabawy jak i walki w relacji do własnych ciał jak i ciał innych osób. Analizowane będzie pojęcie ciała uniwersalnego (bez kategoryzacji: kobieta i mężczyzna), które jest w stanie być zarówno silne, zwinne, jak i spokojne i płynne. Zajęcia będą zawierały aspekty prawidłowego oddychania, anatomii oraz psychosomatyki ciała. W trakcie warsztatów będą analizowane takie aspekty ciała i umysłu jak:

– decyzyjność oraz precyzja
– balans
– limit
– wyzwania ruchowe
– pewność siebie
– adaptacyjność ciała
– walka
– instynkt
– świadome ciało
– koncentracja
– dyscyplina ciała i umysłu

Cennik:
5 dni wszystkie bloki zajęciowe – 590 zł
3 dni – 450 zł
2 dni – 400 zł
1 dzień – 330 zł

Zniżka 40 zł do każdej ceny do 15 maja!

Kontakt:

Więcej informacji na temat warsztatów:
e-mail: modeloaneta@gmail.com

z dopiskiem ,,Movement Workshop- POLAND”

www.needofmovement.com

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Maksymalna liczba uczestnikow to 20 osób.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Legnica: Teatr AVATAR, ul. Św. Piotra 14

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close