Legnica: Aneta Zwierzyńska – międzynarodowe warsztaty tańca współczesnego/capoeiry

Zdjęcie: Legnica: Aneta Zwierzyńska – międzynarodowe warsztaty tańca współczesnego/capoeiry

Fot. materiały Art Stations Foundation.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Avatar i Legnickie Centrum Kultury zapraszają na międzynarodowe warsztaty tańca współczesnego/capoeiry, które poprowadzi Aneta Zwierzyńska. Zajęcia będą prowadzone z capoeiry, tańca współczesnego z elementami capoeiry, techniki release, flying low, improwizacji oraz floor work. Grupy: początkująca i zaawansowana.

Koszt: 3 dni – 380 zł, 2 dni – 350 zł, 1 dzień – 200 zł.

Zapisy: comedancewithaneta@gmail.com ( z dopiskiem warsztaty wrzesień).

Zajęcia odbywać się będą w blokach okolo 6-7 godzinnych. Istnieje możliwość noclegu na sali gimnastycznej.

Osoby które uiszczą opłatę za cały dzień zajęc mogą uczestniczyć zarówno w zajęciach dla grupy zaawansowanej jak i początkującej.

Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=GLe7chJ6730&feature=youtu.be

Aneta Zwierzyńska – profesjonalna tancerka, nauczycielka capoeiry oraz choroegrafkę która przez wiele lat zdobywała swoją wiedzę i  praktykę taneczną w Austrii, Brazylii oraz Anglii. Aneta obecnie tańczy i uczy w Londynie, współpracując z Guarini Dance Company, Sean Graham Dance Company, E33 Dance Company, Soas Univesity oraz Pineapple Dance Studio. Aneta uczyła się Capoeiry w Austrii i Brazylii pod przewodnictwem Mestre Xuxo i  Mestre Ze Antonio. Obecnie trenuje w Londynie pod okiem Mestre Poncianinho. W roku 2016 była choreografką widowiska otwierającego obchody Europejskiej Stolicy Kultury ESK 2016.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Legnica: Legnickie Centrum Kultury, ul. Chojnowska 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close