Łódź/Dotknij Teatru 2014: Teatr CHOREA „O miłości”

Zdjęcie: Łódź/Dotknij Teatru 2014: Teatr CHOREA „O miłości”

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach akcji Dotknij Teatru 2014 Chorea pokaże performance O miłości. Badanie współczesnego języka miłości, odwołujące się do wcześniejszych warsztatów oraz ankiet – Alfabetów miłości, wypełnianych w ciągu miesiąca przez łodzian w różnym wieku, pochodzących z różnych środowisk. Przyjrzenie się ludziom o skrajnych poglądach, pod kątem ich emocjonlaności, potrzeb i sposobów wyrażania miłości. Wreszcie uwolnienie języka związanego z mówieniem o miłości – od wzniosłych emocji, motylków w brzuchu, afirmacji piękna i drugiego człowieka, po internetowe strony porno, zdrady, seks dla pieniędzy, różne oblicza perwersji seksualnej, emocjonalnej i czysto fizycznej.

Słowo – emocja – ekspresja – uwolnienie.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc. Rezerwacje do 28 marca. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać nazwiska oraz liczbę rezerwowanych miejsc. Kontakt/Rezerwacja miejsc: chorea.warsztaty@gmail.com

W ramach projektu prowadzone będą równiez warsztaty, które mogą odbyć się zawsze i wszędzie. Warsztaty prowadzić będą: Julia Jakubowska i Paweł Korbus. Pytania/zapisy na warsztaty: julia.jakubowska@gmail.com.

***

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru.

Więcej na: http://www.dotknij-teatru.pl/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Łódź: Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close