Łódź/Dotknij Teatru 2014: Teatr CHOREA „Zwierzątkowo” – warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Łódź/Dotknij Teatru 2014: Teatr CHOREA „Zwierzątkowo” – warsztaty dla dzieci

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu Dotknij Teatru 2014 Chorea zaprasza na warsztaty dla dzieci Zwierzątkowo, które poprowadzą Liza Śliwa i Dorota Porowska. Warsztat obok odwoływania się do wyobraźni dziecięcej ma za zadanie kształtowanie wrażliwości sensorycznej dziecka – doznań wzokowych, słuchowych, dotykowych, motorycznych. Wiek uczestników: 0 – 6 lat. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc. Rezerwacje do 28 marca. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać nazwiska oraz liczbę rezerwowanych miejsc. Kontakt/Rezerwacja miejsc: chorea.warsztaty@gmail.com.

Warsztaty obejmować będą różnego rodzaju zabawy, naśladowanie zachowań zwierzęcych, sprawdzanie możliwości i ograniczeń własnego ciała w działaniach indywidualnych, partnerskich i grupowych typu: baraszkowanie i ćwiczenia w parterze, kręcenie, siłowanie się, podstawowe ćwiczenia akrobatyczne, ćwiczenia rytmiczne, choreograficzne.

 

Prowadzący:

Liza Śliwa i Dorota Porowska – aktorki i instruktorki teatru CHOREA, legitymujace się wieloletnim doświadczeniem warsztatowym w pracy m.in. z dziećmi, także w środowiskach wykluczonych – przy ul. Abramowskiego w Łodzi, na warszawskiej Pradze, w dziecięcym centrum resocjalizacyjnym w katalońskiej Tarragonie, czy podczas Festiwalu Sztukmistrzów w Lublinie.

***

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru.

Więcej na: http://www.dotknij-teatru.pl/

Logo Dotknij Teatru (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:00

Łódź: Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close