Łódź/Dotknij teatru 2015: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria Piotr Soroka

Zdjęcie: Łódź/Dotknij teatru 2015: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria Piotr Soroka

Fot. GOPHOTO

Wersja do druku

Udostępnij

Novy Ruch Teatr zaprasza do łódzkiego Teatru Zamiast na pokaz spektaklu Macht mir Spaβ, który odbędzie się w ramach akcji Dotknij teatru 2015. Historia o przyjemnościach rozgrywa się w studio nagraniowym programu kulinarnego Macht mir Spaβ, w którym dwie prowadzące, na wzór Perfekcyjnej Pani Domu, przygotowują słodkie, jak one same, muffiny. Niestety, w biegu zdarzeń, natłoku obowiązków i telewizyjnych póz okazuje się, że Perfekcyjne Panie Domu wpadają w ciąg niespodziewanych zdarzeń, a w tle komplikacji pojawia się mściwa zbrodnia. Historia koczy się jednak happy-endem, a obie Panie żyły długo i szczęśliwie. Jak w bajce!

Macht mir Spaβ utrzymane jest w konwencji komedii absurdu. W przedstawieniu twórcy wykorzystują technikę pantomimy oraz elementy teatru tańca i projekcje multimedialne.

Przedstawienie powstało bez wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz instytucji Wrocław 2016.

Novy Ruch Teatr Macht mir Spaβ
Obsada: Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa
Ruch i reżyseria: Piotr Soroka
Design: Adam Królikowski
Kostiumy: RISK made in warsaw
Projekcje: Marta Wyczółkowska
Światło: Krzysztof Szczepańczyk
Współpraca: Linda Parys, Agnieszka Jarosz, Tomasz Pastyrczyk

Pokazy w Teatrze Zamiast w Łodzi odbywają się w ramach „Dotknij Teatru 2015”.

Więcej informacji: http://dotknij-teatru.pl/

Logo Dotknij Teatru (miniaturka)

Bezpłatne wejściówki: rezerwacja i odbiór od 20.03 w Teatrze Zamiast, tel/sms: 795 474 366 e-mail: teatr.zamiast@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Łódź: Teatr Zamiast, ul. Piłsudskiego 135

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close