Łódź/Dotknij teatru: Teatr Tańca PRO – „Historie być może prawdziwe”

Zdjęcie: Łódź/Dotknij teatru:  Teatr Tańca PRO – „Historie być może prawdziwe”

Dotknij Teatru

Wersja do druku

Udostępnij

Historie być może prawdziwe to spektakl o nadziei, tęsknotach i marzeniach. To także niezwykłe spotkanie piątki ludzi z odmiennych obszarów teatru słowa i tańca, którzy do wspólnego procesu twórczego i przygody teatralnej zaprosili amatorów z różnych grup wiekowych oraz środowisk (młodzież z domu dziecka, młodzież związana z teatrem amatorskim, dorośli). Dla każdego z uczestników zetknięcie z teatrem jest realizacją innego marzenia o wspólnocie, bliskości czy samorealizacji. Spektakl łączy w poszukiwaniu wspólnego języka i własnych „nadziei” w opowieści o człowieczeństwie.

Pokaz w Teatrze Nowym odbędzie się w ramach akcji „Dotknij teatru”.

 

Organizator: Teatr Tańca „PRO”, Milena Lisiecka i Przemysław Sowa pod patronatem formalnym Towarzystwa Kultury Teatralnej Oddział w Łodzi

Wykonują: Dzieci z Domu Dziecka, młodzież związana z teatrem amatorskim, dorośli oraz Milena Lisiecka, Magdalena Paszkiewicz, Przemysław Sowa, Justyna Sobieraj-Bednarek, Anna Banach

Czas trwania: 1,5 godz.

 

scenariusz i reżyseria: Milena Lisiecka, Magdalena Paszkiewicz, Przemysław Sowa

choreografia: Magdalena Paszkiewicz, Justyna Sobieraj-Bednarek, Anna Banach

scenografia: A. Jońca

muzyka: S. Zamuszko

wykonanie muzyki: studenci Akademii Muzycznej w Łodzi

gramy: 29.03.2012 (Czwartek), Mała Sala

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Łódź, Mała Sala Teatru Nowego, ul. Zachodnia 93

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close