Łódź/Fabryka Sztuki: Stowarzyszenie Teatralne Chorea „Brzydal-czyli o odkrywaniu piękna w brzydocie” – warsztaty

Zdjęcie: Łódź/Fabryka Sztuki: Stowarzyszenie Teatralne Chorea „Brzydal-czyli o odkrywaniu piękna w brzydocie” – warsztaty

Fot. z materiałów Fabryki Sztuki

Wersja do druku

Udostępnij

Janusz Adam Biedrzycki (Teatr Chorea) i Magdalena Paszkiewicz (Teatr Tańca Pro) zapraszają na warsztaty Brzydal-czyli o odkrywaniu piękna w brzydocie. Pedagodzy: „Podczas warsztatów zajmiemy się pojęciem brzydoty i próbą zdefiniowania tego pojęcia. Poprzez ciało spróbujemy odnaleźć to, co w ludzkiej naturze jest niewygodne, spychane w zakamarki naszego umysłu. Spotkanie będzie próbą zmierzenia się z ograniczeniami naszego ciała, poprzez pracę nad jego świadomością i własnymi ruchowymi ograniczeniami. Czy pojęcie brzydki/ka/kie ma prawo bytu we współczesnym świecie i rzeczywistości popkulturowej, która tak zawzięcie ingeruje w nasz świat?”

Wstęp wolny/Ilosć miejsc ograniczona
Zapisy: chorea.warsztaty@gmail.com

Projekt Realizowany ze środków Urzędu Miasta Łodzi w ramach Stypendium Artystycznego Janusza Adama Biedrzyckiego dla osób zajmujących się działalnością artystyczną oraz projektu artystyczno- edukacyjnego Uwaga Człowiek! Napięcia Miasta.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Łódź: Fabryka Sztuki ul. Tymienieckiego 3-sala drewniana

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close