Łódź/Festiwal Małe Retroperspektywy 2019: Wonderland Collectief „BB”

Zdjęcie: Łódź/Festiwal Małe Retroperspektywy 2019: Wonderland Collectief „BB”

Wonderland Collectief „BB”, fot. Moon Saris

Wersja do druku

Udostępnij

Festiwal Małe Restroperspektywy 2019, organizowany przez Teatr CHOREA, zaprasza na spektakl BB w wykonaniu Wonderland Collectief. Jest to dzieci w wieku 6-18 miesięcy wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami.

Niezwykłe i interaktywne taneczno-muzyczne przeżycie dla najmłodszych. W tym magicznym widowisku wypełnionym muzyką i zainspirowanym występami klaunów, tancerze i muzycy improwizują i przechadzają się przed widownią. Turlają się, ślizgają i otaczają uczestników muzyką. Wspólna improwizacja czerpie inspiracje z ruchów i dźwięków dostarczanych przez małych widzów. Poruszający i jedyny w swoim rodzaju dialog między aktorami a dziećmi – małymi i dużymi – toczy się na oczach gości.

Reżyseria: Makiko Ito

Taniec: Raoul Germano, Makiko Ito

Muzyka: Felicity Provan (trąbka, głos), Nina Hitz (wiolonczela)

Czas trwania: 25 minut spektakl + 15 minut zabaw interaktywnych

Makiko Ito – choreografka i tancerka z Japonii. Razem z Wonderland Collectief tworzy interaktywne występy skierowane do dzieci. Współpracuje z muzykami, którzy odgrywają kluczową rolę w nawiązywaniu interakcji z widownią. Pięknem i siłą Makiko Ito jest jej głębokie porozumienie z dziećmi, które są nią oczarowane i uwielbiają jej widowiska.

Wonderland Collectief – kolektyw muzyków i tancerzy, którego dyrektorem kreatywnym jest Makiko Ito, choreografka i tancerka z Japonii. Spektakle Wonderland Collectief są oparte na specjalnej technice improwizacyjnej, dzięki której każdy z nich jest wyjątkowy.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Łódź: Sala warsztatowa, Galeria Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close