Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Teatrem Sláva

Zdjęcie: Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Teatrem Sláva

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Retroperspektywy 2019 w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza na warsztaty master class z Teatrem Sláva. To fizyczny teatr ze Szwecji, który swoją pracę opiera na zespołowym treningu ciała i głosu.

O warsztatach:

Warsztaty z Teatrem Sláva to 3 godziny intensywnych badań nad głosem, ruchem, uwagą, przestrzenią i działaniem zespołowym. Instruktorki łączą proste, choć wymagające ćwiczenia fizyczne z techniką pracy z głosem oraz śpiewem, co pozwala uczestnikom odkryć wielką siłę, wytrzymałość i obecność – we wspólnym głosie i ruchu grupy.

O prowadzących: 

Harmoniczny śpiew chóralny oddaje serce i duszę Teatru Sláva. Sláva to również naładowana energetycznie fizyczna obecność.

Koncepcja pracy teatru jest zakorzeniona w intensywnym treningu ciała i głosu, wywodzącym się z europejskiej tradycji teatru totalnego, opartego na pracy zespołowej. Dzięki temu Teatr Sláva tworzy spektakle, które są wizualnie efektowne i niezwykle poetyckie. Piętnaście lat temu Teatr założył swoją siedzibę na południe od Sztokholmu, w Tonsalen. Od lat 90. prowadzi warsztaty i występuje przed widzami w każdym wieku. Więcej: https://www.facebook.com/teaterslava/

Prowadzące: Elin Tisell, Maria af Klintberg, Viktoria Siwek

Warsztat przeznaczony dla artystów, aktorów, performerów, tancerzy, wokalistów

Liczba uczestników: 15 osób

Wiek uczestników: 16 +

Na warsztaty uczestnicy powinni zabrać wygodny strój do intensywnych ćwiczeń fizycznych, nie krępujący ruchów.

Koszt: 60 zł

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-18.00:

– mailowo: chorea.warsztaty@gmail.com

– telefonicznie: +48 506 103 207

W tytule maila należy podać tytuł warsztatu.

W treści maila należy podać imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz krótką informację uzasadniającą chęć wzięcia udziału w warsztatach, lub krótkie CV / biogram.

Szczegółowe informacje i regulamin: tutaj

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Łódź: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3, sala C 101

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close