Łódź/FRU Festiwal #13: „Taniec dla Ziemi” – otwarte JAM-y

Zdjęcie: Łódź/FRU Festiwal #13: „Taniec dla Ziemi” – otwarte JAM-y

fot. Mariusz Marciniak, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach 13. edycji Polskiego Festiwalu Kontakt Improwizacji FRU Festival #13 organizatorzy zapraszają wszystkich fascynatów tańca, muzyki, improwizacji, kontaktu do udziału w otwartych JAM-ach FRU. W tym roku będą one połączone z inicjatywą Taniec dla Ziemi. 

Organizatorzy o inicjatywie: 

W związku z ostatnimi wydarzeniami klęski ekologicznej, wywołanej falą pożarów lasów na całym globie, postanowiliśmy działać. W porozumieniu całego FRU – organizatorów, nauczycieli, muzyków – zdecydowaliśmy się przeznaczyć wpływy z JAM-ów na rzecz organizacji walczących o lasy – płuca Ziemi, bez których tańca już nie będzie. Wierzy/my, że razem możemy to zmienić. Małe kroki dla Ziemi. Każdego dnia. I Ty i Ja. Taniec to uwolnienie niezmierzonych pokładów energii, a to niebywała MOC, im nas więcej tym ona większa. Zapraszamy Was serdecznie do wspierania tej inicjatywy i tworzenia własnych #Taniec_dla_Ziemi. Podczas całego Festiwalu będzie także puszka na datki wspierające ten cel. Uczestnicząc w JAM-ach FRU przekazujesz cegiełkę na rzecz ochrony lasów.

„…dance, dance, dance, otherwise we are lost…” [Pina Bausch]

Wstęp: czwartek/piątek (godz. 21.30-00.30): 15/20 zł; sobota – KARDIO (!) JAM (godz. 21.30-03.30): 30/35 zł

Muzyka: Józef Buchnajzer, Zofia Blanka Tomczyk, Piotr Matula, Maciej Milczarek, Tomek Sęk, Milena Kranik, Damian Siuta, Azjaa Kamissoko, Elina Toneva, Dawid Koniecki … + dołącz do nas (napisz: kijogroup@gmail.com)

Nauczyciele FRU#13: Kama Puma Jankowska-Derda, Maga Radłowska-Judd, Ewa Szubstarska, Filip Wencki, Marta Wrzesinska, Emilia Biskupik, Sebastian Flegiel, Michal Ratajski, Zofia Blanka Tomczyk, Kasia Gilgenast, Paweł Kubiak

Kontakt: kijogroup@gmail.com

Więcej informacji: FB

Organizatorzy Festiwalu: FRU Festival – P.F.K.I., KIJO, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Akademia Kontakt Improwizacji AKI

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:30

Łódź: Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, ul. Zachodnia 54/56

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close