Łódź: FRU#11 Festiwal – festiwal improwizacji kontaktowej

Zdjęcie: Łódź: FRU#11 Festiwal – festiwal improwizacji kontaktowej

Mr. Gaga

Wersja do druku

Udostępnij

FRU Festiwal organizowany jest dwa razy w roku (maj/październik) przez łódzki Teatr Tańca KIJO – pasjonatów improwizacji kontaktowej, tancerze, performerzy, choreografowie. Idea FRU Festiwalu zakłada przybliżenie i eksplorowanie improwizacji kontaktowej jako formy tańca powstałej w latach 70-tych minionego stulecia w USA. Poza noclegiem i wyżywieniem organizatorzy zapewniają: warsztaty, performanse, JAMy – przestrzeń do improwizacji tańca i muzyki, muzykę na żywo, projekcje wideo, platformy dyskusyjne.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt: kijogroup@gmail.com

www.kijogroup.com  (temat FRU#11)

Wydarzenie na fb: https://web.facebook.com/events/166412027197342/

Kanał wideo: https://vimeo.com/frufestival

Koszt:
>FRU#11 całość – 777zł
>Pakiet NIEBO [29/30 kwietnia] – 444 zł
>Pakiet SŁOŃCE [1/2 maja] – 444 zł
>Pakiet TRAWA [3 maja] – 244 zł
[dla uczestników co najmniej 5 edycji FRU – 15% zniżki]
[dla dotychczasowych nauczycieli poprzednich edycji FRU – 50% zniżki]

Improwizacja kontaktowa bazuje na komunikacji z partnerem, wykorzystując pojęcia fizyki takie, jak: dynamika, grawitacja, siła odśrodkowa, ciężar, pęd, swing, zawieszenie, energia.

Proponowane warsztaty dotyczyć będą improwizacji kontaktowej, ale nie tylko, pojawią się również kompilacje tej techniki z innymi formami ruchu (Tango, Aikido) oraz np. Yoga Ashtanga.

Nauczyciele:
Kontakt impro: Kama Puma Jankowska, Maga RadlowskaSebastian FlegielMichal Ratajski
Tango: Magdalena WlazełPaweł Skalski,
Aikido: Piotr Nowakowski,
Yoga ashtanga: Majka Justyna
Fizyczny poranek: Emilia Biskupik

Muzyka:

Sylwia WalczakPiotr Matula + Maciej Milczarek (Fisherboyz),Paweł OdorowiczDamian SiutaDawid KonieckiBartosz GulajTomek Sęk,
Śpiew: Irmina PiechurskaJoanna ChmieleckaMilena KranikMartyna Jagodyńska.

Maksymalna liczba miejsc: 30.
Dla uczestników spoza Łodzi organizatorzy mają 20 miejsc noclegowych na terenie festiwalu, o rezerwacji miejsca decyduje wpłata na konto (po rejestracji i kontakcie mailowym zostanie podany numer konta).

Ponadto w programie przewidziana jest prezentacja spektaklu Teatru Tańca KIJO Mioklonopolis, zrealizowanego w ramach tegorocznej akcji Dotknij Teatru 2017.

Festiwal organizowany jest non-profit, całkowicie finansowany ze wpłat uczestników.

Regulamin festiwalu przygotowany przez organizatorów:

1: FRU Festiwal jest wydarzeniem non-profit, zakładającym działanie społecznościowe i jest w pełni finansowany z wpłat uczestników. Oznacza to, że aby festiwal się odbył, konieczne jest Wasze potwierdzenie chęci zaistnienia tego wydarzenia i dokonania wpłaty. O rezerwacji miejsca decyduje wpłata (bezzwrotnej w razie rezygnacji) zaliczki w wysokości 200 zł. Twoja szybka wpłata pozwoli nam na profesjonalne przygotowanie tego wydarzenia.
2: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania festiwalu (oraz zwrotu wniesionych wpłat) w wypadku braku odpowiedniej ilości uczestników do sfinansowania festiwalu.
3: W przypadku rezygnacji do 14 kwietnia, organizatorzy zwracają 50% kwoty (nie dotyczy zaliczki). Po 14 kwietnia zwrotów nie będzie. Wiąże się to ze zobowiązaniami finansowymi wobec naszych partnerów i podpisaniem stosownych umów w celu realizacji FRU Festiwalu.
4: Rejestracja na FRU wymaga przesłania wypełnionego formularza (w razie kłopotów technicznych napis zproszę na adres organizatora: kijogroup@gmail.com), oraz wpłaty całej kwoty na wskazane konto (napisz do nas, zarejestruj się, prześlemy Ci numer konta).
5: FRU Festiwal przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. Jeśli nie jesteś pełnoletni/a, przedstaw proszę pisemną zgodę rodziców (wraz z serią i nr dokumentu tożsamości opiekuna i telefonem kontaktowym).
6: Organizator nie zapewnia ubezpieczenia dla uczestników festiwalu. Prosimy o zadbanie o to we własnym zakresie.
7: Organizator nie wystawia rachunków ani faktur – patrz punkt 1 regulaminu. Na specjalne życzenie możliwe jest wystawienie zaświadczenia o udziale w festiwalu.

Organizator:

KIJO (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Łódź: AOIA, ul. Zachodnia 54/56

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close